MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8794562
nr 879 4562
Stolar
1 par, Leksand modell
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 mars 2014
kl 18:58:57
300 kr
450 kr
450 kr
500 kr
700 kr
800 kr
900 kr